Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz ZsZso #121370 üzenetére

    Igazából én már a kezdetek kezdetén mondtam, hogy folyamatosan lefogják építeni a heti bundlikat, csak idők kérdése. És akkor még az IGN képbe sem volt!

    Egyszerűen túl jó biznisz zsákbamacskát árulni, ráadásul a jótékonykodás álarca mögé bújva. Én nem leszek álszent, bevallom, mindig is hidegen hagyott a charity, és csak a jó ajánlatokért mentem. De néha azért bele-bele gondoltam, hogy azért mégsem csak kidobálom az ablakon a pénzt, TALÁN eljut valaki olyanhoz, akinek nagyobb szüksége van rá.

    Ezt a részt csak azért említem most meg, mert a heti bundlik leépítését pont a charity része szenvedi meg a dolognak. Pláne úgy, hogy előbb utóbb csak havi 1 bundli lesz, és kifújt a dolog.

    Monjuk a szerencsétlenek nyomorán évezredek óta jó biznisz nyerészkedni, de ez egy nagyon másik téma!

    Amúgy annyi változást mondjuk eltudok képzelni, hogy egy idő után utólag is megtudod majd venni a múlthavi bundlit egy nagyobb összegért. Mondjuk, tulajdonképpen most is ezt csináljuk, hiszen ami megmarad kulcs haviból, azt pár hónap múlva kiszórják hetibe.

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák