Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz cskamacska #120281 üzenetére

    diák fejjel másként láthattam/éltem meg, azt tudom h szüleimnek valóban húzós volt (más kiadások és lakáshitel miatt) az első konfig ami sulihoz kellett, és sulinet előnyei ide vagy oda, azért nem mertek vele élni, hátha nyakukba szakad még valami ami nem kellene

    2. gépem nyári munka fizumból vettem és ha jól emlékszem akkor a proci volt (nem is 1,4es hanem 1,2es) sacc/kb 17-18ezer, asrock alaplap 19körül, tehát az egész gép olyan 70-80 ból megvolt monitor meg egyéb külső perifériák nélkül

    (#120284) reelc 10-15ezer havonta? az nem kevés picit? én olyan 2002ben mentem el diákmunkára és emlékszem 86ezret kerestem 1 hónap alatt, ebből lett a duron 1,2es konfig gf 3 ti 500al, és 256 mega rammal, amivel far cry első részét gyűrtük, és ámultunk bámultunk, aztán ram mellé picivel később lett még 256 mega és fél gigával már kevésbé swappolt a cucc :D

    (#120294) arty azt pontosan ott nem írtam hogy mikor, de most írtam, 2002 nyara volt ez kb.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák