Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Tim82 #5008 üzenetére

    Nos, március 15 az szerdára esik, így csak önmagában egy nap lesz munkaszünet. Ha esetleg meg tudjuk szervezni úgy, hogy például az ATH szalonban legyünk, akkor mehet, de nem vagyok benne biztos, hogy más rendezvényhelyszín nagyon szabad lenne. Viszont addig már csak egy hónap van hátra, így nagyon oda kellene lépni a szervezésnek.

    bkercso: Neked van valami időpont, mai fixen jó, vagy jössz amikor rendezzük? :)

    biokox: Mondjuk nem tudom, hogy Wadiat hoz-e valaki, én örülnék neki, de nem nagyon tudok tulajokról. Viszont esetleg érdemes egy szimmetrikus kábellel megpróbálni az UD503-at, csak ahhoz kell dupla TRS csatlakozós.

    többiek: Nem is az a lényeg, hogy mindenki újdonságot hozzon, én sem viszek olyasmit nagyon, amit a lelkesen járó tagok nem hallottak még. Ez csak ilyen találkozó, meg vannak mindig azért új emberek is, szóval érdeklődés biztosan lesz, akármit is hoztok :) Nyilván a drágább cuccokra általában több ember kíváncsi, de az elérhető árú fejesek is érdekesek, ha valaki ténylegesen vásárolna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák