Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #9231 üzenetére

    Elvileg még garis, de ha töréssel viszem vissza, úgysem foglalkoztak volna vele, és az anyaghiba már csak teljes szétszedés után derült ki, mert ez a rész a markolaton belül van. Viszont akkor már apróbb darabokban volt, mint egy Clipper, miután összetalálkozott egy Pythonnal. Van ötletem, hogyan foltozzam össze, de nem egyszerű, mert igencsak tele van pakolva mindenféle cuccokkal. Amikor kizárták a Rosenkreutz bandát, és kollégáit,visszajöhetett volna a remény az első 5-höz, kb 800k-val voltam lemaradva az 5.-től, és pénteken lett volna időm is(kb 12,5-nél jártam), de annak már annyi. Viszont a top 5%-ban egyenlőre még bent vagyok. Ha holnap estére sikerül összefaragni a joy-t, akkor talán maradok is.
    A hotas x pedig valóban egy nagyon kezes darab, én nagyon szerettem, de sajnos van egy hibája. Ahogy kezdtem megtanulgatni a játékot, úgy kezdtem egyre több mindent használni az irányításban, és egész egyszerűen elfogytak rajta a gombok. Csak ezért váltottam, de az egy nagyon jóindulatú cucc.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák