Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Kronus #8878 üzenetére

    Előrebocsájtom, hogy nem volt Clipperem, ezért csak a Pythonról beszélek, és csak az npc-k elleni harcról. Akkor az általad említett hátrányok:
    -
    Fordulékonyság - Egy CZ-ben az ember gyak folyamatosan boostol, és csak akkor vannak a fegyverzeten a pöttyök, amikor épp egy kondán végez prosztata vizsgálatot(hú, ez elég perverzen hangzik). Márpedig a Python boostnál FAOFF-al kifejezetten jól fordul, és ha mindezt kombináljuk a jó időben alkalmazott tolatással, akkor még egy rohadt kis Eagle sem tud elbújni az ember elől.
    -
    Sebesség - Négy pöttyel az engine-n folyamatos boostokkal eddig bárkit egy pillanat alatt utolértem, vagy leráztam, tehát ez sem gond. Viszont a 2 A6-os SC, a 2 C3-as beam, a 3 cannonnal az pusztító.
    -
    Hang - Ha meg valaki az audionális élményre akar rámenni, az vegye fel DVD-re, és játsza le a Pythonban(halgasson Clippert, vezessen Pythont)
    Összefoglalva szerintem a felsorolt hátrányok áthidalhatóak, és eltörpülnek a hatalmas előnyök mögött. Persze ha a balettintézetbe szeretnék bekerülni, akkor lehet, hogy oda Clippert vinnék magammal, de nekem állítólag nem áll jól a tüll ruha. :B
    -
    Komolyra fordítva, természetesen ez ízlés dolga, senkit nem akarok meggyőzni, ez csak az én véleményem, és ráadásul a tévedés jogát is makacsul fenntartom.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák