Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #8666 üzenetére

    Buggyantott tojás? Ez nem a megfelelő hasonlat, mert az 3 dimenziós, az én hajóm a RES-nél meg előbb utóbb két dimenzióssá válik(eddig már 2x) :((( :O :(((
    Talán még egy laposabb salátalevél, az inkább passzol a témához
    -
    -
    rexsimus - Pont így tapasztaltam én is. Bár annyit hozzátennék, hogy a múltkor úgy jártam egy CZ-nél, hogy egy Anakonda operálása közben valami megragadta a figyelmem a tv-ben, és nem nyomtam időben SC-t, és elfogyott a pajzsom. Semmi gond, ilyen van, a konda PP-jéből amúgy is 7% volt már csak. Lecsaptam, és igyekeztem kifelé a sűrűjéből, hogy tegyek egy kört SC-ben, hogy gyorsan visszanőjön a Shieldem. Igen ám, de egy rohadt kis bögöly csapat rám ragadt, és követett. Én meg gyűlölöm őket annyira, hogy nem akartam megtorlatlanul hagyni a dolgot. és nem léptem ki SC-be, hanem távolságot tartva visszanövesztettem a pajzsot, és büntettem. Aztán mikor később visszaértem az outpostra, meglepve látom, hogy wanted vagyok. Csak azt tudom elképzelni, hogy amíg töltődött a pajzs, a CZ-től már túl messze sodródtunk, és ott már nem lehetett volna nyakon vágni őket. Bár akkor is ők lőttek először

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák