Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #6672 üzenetére

    A használt X52-esekkel vigyázzatok. Én 15k-ért vettem egyet, és kb két hete valamitől megzakkant. Mikor ki akartam dokkolni, ő úgy döntött, hogy beledurrant az állomásba. A következményeket nem taglalnám, elég annyi a dologhoz, hogy az Asp kontra állomás meccsre ne tegyetek komolyabb összegeket az Aspra. Hát ez egy dolog, gondoltam hülye voltam, véletlenül megnyomtam a tűzgombot, visszavásároltam a hajóm, újra fölpakoltam az árút, majd újra megkíséreltem a kidokkolást, majd a joy újra azonnal elpukkantotta magát, az állomás megint nem értette a tréfát, az eredmény ugyanaz(végül is nem került sokba, úgy kb két és fél mlla). Harmadszorra kikapcsolt fegyverekkel és behúzott nyakkal dokkoltam ki, de azt az X52-est nem mertem többet használni, állítólag az elektronikája elhunyt(talán valamelyik rohadék imperial clipper pc lőhette ki, de ha megtalálom, ellövöm a golyóját(jobb panel-subtarget-golyó). Az állomáson meg azóta is azon gondolkodnak, hogy ki volt az a mongól-idióta retardált kretén, aki felszáll, belelő az állomásba, majd jobb létre szenderül. Aztán feltámad, és újra.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák