Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz pakriksz #6338 üzenetére

    - Sidewinderrel Cobráig elég gyilkos küldetés! 92k-ból már simán vehetnél egy Addert is, 87,808 CR-ért. Vagy egy olcsóbb Haulert 52,720 CR-ért, ha nem akarod nagyon kicentizni. Mivel az upgradelt hajó is érték, ezért nem kidobott pénz ezeknek a fejlesztése. Cserébe sokkal nagyobb raktered és hatótávod lesz! Ezeknek köszönhetően sokkal hamarabb összejön a Cobra ára, mintha maradnál a Sidewinderben ;)
    - A frakció repu és rank, kelleni fog a zárolt rendszerekbe való belépéshez (meghívót kapsz), illetve a spéci hajók (Federal Dropship, Imperial Clipper) megvásárlásához.

  • goya999

    tag

    válasz pakriksz #6338 üzenetére

    Ezt az utat akartam bejárni én is.Lövöldözni,kisebb küldetéseket teljesíteni,kisebb rakománnyal kereskedni.Mondjuk én a Sidewinder utáni lépcsőt a Vipert is bejártam.Annyi szerencsém volt,hogy a kezdő rendszerem környékén voltak olyan küldetések,hogy 2 slave-et kellett leszállítani máshova 50k körüli pénzért,ahol a rakományt is adta,nem kellett megvenni.Na szóval a vipernél beláttam,hogy ez így igen hosszadalmas és kénytelen vagyok kereskedelemmel megszedni magamat ahhoz,hogy igazán felszerelt hajóm legyen.(Volt kifejezetten ütős,harcra épített Cobram is 12m-ért.)
    Szerintem a legjobb az ha kereskedsz egyre nagyobb rakterű hajóval és amikor már van elég "felesleges" milliód,akkor felszerelni egy Vipert,Cobrát harcolni.Így nem lesz egyhangú a pénzkeresés sem és van olyan két küldetés a Federation-nél és az Empire-nél is amihez kell az erős vadászgép.Persze ez most csak akkor lényeges ha szeretnéd megszerezni a speckó hajókat.
    Interdiction-nem tudom,nekem a Clippert többször is kiakarták szedni,de mindig sikerült kivédenem,javítás ide vagy oda.

Új hozzászólás Aktív témák