Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Munkas

    aktív tag

    válasz Morphus101 #46877 üzenetére

    A multi eddig nekem is csak negatívumokat adott a játékhoz.
    Nemrég vettem egy új acc-ot, és elkezdetm újra. Korábban pár ilyen tapasztalat miatt nem multiztam, de gondoltam most már tudom kezelni dolgot. Menti is sokáig, de aztán kiderült, hogy mégsem. Múlt héten eljutok addid, elmegyek az első engineerhez a Deciatra az új pythonnal, amin még nem is volt kimaxolva a felszerelés. A bázistól pár km-re a docking computer dokkolt, erre kinyírt egy hülyegyerek. Mire rájöttem, hogy lő és átvettem, már nem volt esélyem (bár amúgy sem lett volna). A halál után a bázisra rakott vissza. Megcsináltam a mérnökölést. Felszállok, még ment az auto launch, mikor támadott és megint kilőtt. Mivel már nem lett volna pénzem, a következő biztosítás kifizetésére, inkább belépem a másik acc-al. Odavittem a FDL-t, de nem volt ott a kemény csávó. Kilépek, vissza, akkor ott volt, de nem támadott meg. Nyilván látta, hogy most nem egy mostly harmless lúzer jön a tesco gazdaságos cuccokkal ellátott hajón. Vártam egy kicsit, aztán lelőttem (nem volt kimaxolva a hajója, ráadásul lézerekkel felszerelve, szóval nem is harcolni akart, csak minél több kezdő playert szívatni). Visszalépés a kezdő acc.-al Garay terminálon hajócsere, jövök vissza a ASP Exp-el is frameship drive-ot fejleszteni. Hát megint ott van. Menekülés kilépés, acc. csere. Meglát, és ő menekül. Hát ennek így nincs sok értelme. Marad single game.

    Más. Rászántam magam az Oyssey-re. Érdemes nulláról kezdeni, vagy inkább a kimaxolt acc.-ra tegyem fel a DLC-t?

Új hozzászólás Aktív témák