Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [HUN]NIMROD

    aktív tag

    válasz duvi #46322 üzenetére

    Még a kihúzott jelződ is túl finoman írja le azt hogy ez egy VÉR GAGYI megoldás. Nem is hiszem hogy volt rá igény. Teljesen értetlenül állok az ilyen hihetetlenül béna elemek előtt mint ez, egy amúgy kő profi alkotásnál... Másik ilyen, nem tudom fullos grafikánál is van-e, de pl nálam így hogy minden le van butítva, így néz ki a lift ajtaja (egy kicsit felhúztam a kontrasztot hogy jobban látszódjon a lényeg). Ez valami vérlázítóan ótvar megoldás, tehát az hogy egy textúrát tükröznek, és így van újrahasznosítva... Az eredetileg véletlenszerűen ragyás, karcos, hibás stb felszín mindjárt kiad egy mintát, ami teljesen életszerűtlen. Mennyiből állt volna csinálni külön egy JOBB és egy BAL liftajtót?... :W

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

  • nubreed

    veterán

    válasz duvi #46322 üzenetére

    Ez egy nulla, semmi, semmi értelme. Az ilyen dolgok a játékosok túlnyomó többségét nem hozza lázba, de pl egy új hajó sem vagy bármi ilyen. Pont azon gondolkoztam tegnap, hogy így, hogy kijött az Odessey úgy, ahogy (egy újabb hatalmas grindfest, amit egyelőre még élvezek úgy ahogy, mert szerintem az FPS combat nagyon jó benne, azt jól megcsinálták) és ha minden marad így vajon még hány éve lehet hátra ennek a már idén 7 éves játéknak. Szerintem jobb esetben 1-2. Valódi content és csomó mindenben teljes megújulás kellene, de hogy ha az Elite már nem képes elég pénzt termelni a részvényesek számára (ami ugye egy ilyen cég esetében mindig a legfontosabb, ne legyenek senkinek illúziói) akkor nem fogják ezt erőltetni az FDEV -nél sem és mindenkit átraknak olyan projektekre amik sokkal több pénzt hoznak. Lehet, hogy Brabennek volt egy álma az Elite -tel de az FDEV utóbbi 7 évét ismerve, a szar kommunikációt (amin mostanában úgy-ahogy próbálnak javítani), az eredeti tervekhez képest sokkal kevesebb és visszafogottabb tartalom gyártás (a horizons is hogy jött már ki... attól is mindenki többet várt, mert több lett ígérve és az is mekkora csúszással ugye) és még lehetne sorolni, ennek az álomnak a megvalósítása finoman szólva is véleményes. A Steam szerint soha nem játszottak még ilyen kevesen az Elite -tel mint az utóbbi pár hétben, pedig az Odessey -nek az lett volna a küldetése, hogy új löketet adjon a játéknak és visszahozza legalább részben azokat a playereket (köztük engem is) akik vártak valami új ütős tartalomra. Ezt most csak félig-meddig kaptuk meg. Sajnos egy NMS Hello Games féle "visszatérést" nem fogunk látni, pedig ez tenne igazán jót az Elite -nek, és azért nem mert a Hello Games egy független stúdió, nem RT és minden előrendelési pénzt teljes mértékben a játék megújítására tudtak fordítani és leszállították azt amit megígértek. Ezt nem látjuk és nem is fogjuk látni szerintem az Elite esetében. De remélem azért valami még lesz.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • csigi

    addikt

    válasz duvi #46322 üzenetére

    Most megnéztem a rangjaim...
    Nekem felfedezésből több, mint 2 milliárd bevételem volt (ezt maga a játék állítja). Ehhez képest nem indult meg a csúszkám, és nincs semmiféle I-V titulus. Minden úgy fest, mint régen, sima "Elite" vagyok.
    Ez hogy lehet?

    nofene

Új hozzászólás Aktív témák