Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #43404 üzenetére

    Igen, látom, már nincs is meg a titulusod. Üdv újra az egyszeri emberek, a dolgos kétkezi kalózok, szorgalmas szélhámosok, és fáradhatatlan csempész dolgozók között. :)
    Amúgy végül is igazad van, ettől még sok minden nem fog változni, segíteni egymást ugyanúgy lehet ezután is. Ráadásul az odyssey-ig sajnos igen alacsony aktivitás várható a fórumon, de talán a Frontier erre az új tartalomra már tényleg komolyan rá fog gyúrni, és az újra megpezsdíti majd az életet az ED-ben. Nagy a tét, mert ha ez besül, az egyenesen vezethet el a lassú kimúláshoz. :((

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz duvi #43404 üzenetére

    Szerintem jó így az összefoglaló és informatív, nem kell feltétlenül 2 km-esnek lennie lenyitás után.)
    –––––––––––––––
    Odyssey-vel kapcsolatban: engem az érdekel, hogy oldják meg. Mert ugye DLC lesz, ergo külön meg kell venni, ami annyira nem baj, mert így elvárhatóbb, hogy jó legyen.

    Pár dolog nem világos: azt írják ugye, hogy le lehet majd szállni atmoszférás bolygóra, na de ez hogy fog konfliktálódni a Horizons DLC-vel?
    Mert ugye most az tud csak leszállni, akinek van Horizons. De ha mondjuk valakinek nem lesz meg a Horizons, de az Odyssey igen, ott vajon milyen korlátok lesznek? Mert olyanról nem hallottam még (legalábbis steam-en nem) hogy egyik DLC-hez kötelező lenne megvásárolni egy másikat is.

    Ebből arra tippelnék, hogy a mostani, "leszállható bolygók" megmaradnak, és a jelenleg "nem leszállható" bolygók más típusúak lesznek, pl. Earth-like... amire majd azután le lehet szállni, és a kis kék félkör jelzés mondjuk más színű lesz, így nem fog ütközni a Horizons témával a dolog. Vagy van már konkrétabb álláspont?

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák