Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz cunnir #4338 üzenetére

    Biztos, hogy még balanszírozva lesz a kereskedelem (is). Képzeljétek el, ha most a gamma alatt (pár hét) összeszedhetnénk egy nagyobb hajót teljes felszereléssel, akkor mit csinálnánk 3 hónap múlva? Nekünk alfásoknak/bétásoknak most hideg zuhany lehet a jelenlegi profitszerzés mértéke, az elmúlt időszakhoz képest. Én is belefutottam a kereskedelem nerfelésébe. Bosszankodtam is miatta. DE nem muszáj folyamatosan egyfélét csinálnunk és csak a "pénzgyártásra" fókuszálni. Hosszútávon nem is ajánlott, mert hamar monotonná válhat a játék! Próbáljatok párhuzamosan játszani, egyszerre több lehetőséggel. Valamint ne feledjük, hogy még mindig gamma fázisban vagyunk... Gyanítom, hogy a gazdasági management pontosabb beállítása a megjelenés utánra várható, amikor már kialakul egy viszonylagos játékos létszám. Addig csak durván saccolva tologathatják a "csúszkákat".

    (#4339) _Kondor_
    Köszi a kiigazítást :R Ezek szerint fordulékonyságban: Eagle, Sidewinder, Viper a sorrend?

    (#4337) Diopapa
    Azért az artifactért valóban nagy kár :( Feltételezem, hogy valami különleges tartalma lehetett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák