Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz truefx #41770 üzenetére

    Én majd ki akarom próbálni ezt. Az ízlésemnek mondjuk kicsit sok rajta a resist, és pár helyre inkább tennék heavy duty boostert, de amúgy használhatónak tűnik.

  • BandiT85

    aktív tag

    válasz truefx #41770 üzenetére

    Corvette buildre nem fogok konkrét buildeket linkelni, de kipróbáltam pár fegyver variációt.

    Nagy vonalakban a fitt: PD-m az Weapon Focussed, PP: Overcharged, Bi-Wave pajzs (thermal resist), Dirty Thruster, nagyjából 50-60%-ra hozott resistek a boosterekkel, maradék heavy-duty, 3 vagy 4 darab guardian booster, így 3300-as a pajzs. Long range sensors (~12 km).

    Na és akkor a fegyók:

    Full burst gimballed (focused) mindenhol: nagyon gyengének éreztem, mind a pajzs, mind a hull ellen, gyorsan váltottam.

    2 db Huge beam fixed (longe range, thermal vent), többi gimballed OC multicannon (1 db corrosive, többi autoloader): Egyik kedvenc fittem. 5.7 km-ről lehet lőni a beamekkel, tolatva, bárki aki lőtávolba ér, már nincs pajzsa, ekkor jönnek a multik (vakarcsok ellen nem is kell). Rohadt jól néz ki a két beam ahogy hegeszt. ;]
    (Egér-billel játszom, nagyon könnyű így a fixeddel bánni, valamit ki kell jelölni a célponton, így még könnyebb a célzás) Hátrány: gyorsan kifogynak a multik.

    Nagyon hasonló az előzőhöz:
    2 db Huge OC multi gimballed (egyik auto loader, másik corrosive), minden más fixed beam (long range, thermal vent): ugyan az a forgatókönyv, mint az előbb, előnye hogy sokkal tovább tart a multik tölténye, hátrány hogy a sok beam a kisebb hajók ellen nem mindig talál egyszerre közepes távolságról, nagyon messziről van ugye egy kisebb gimball effekt, amitől "rátapad" a beam.

    Legújabb fittem, itt elengedtem a távoli engage lehetőségét, inkább colse combat fitt:
    1 db Huge Plasma (short range, plasma slug), 1 db Huge Beam gimballed (efficient, thermal vent), 1 db Large Plasma (short range, plasma slug), összes többi Beam gimballed (efficient, thermal vent). Azért nem két huge plasma, mert általában lefele tursterrel manőverezek folyamatosan, így a cél picit fölöttem helyezkedik el, így kb kb az alsó large kiszáll a buliból ha gimballed, ezért oda tettem egy plasmát, a másik huge-ra ment a beam, hogy a kisebb-és közepes célok ellen is legyen elég hull elleni sebzés. (kisebb beamek nem vesztenek sokat shield ellen, de annál többet hull ellen, mert ugye thermal típusu sebzés, ugyan ez igaz az incendiary mc-kre, ezért nem is használom)
    Előnyök: a két plasma brutál, 60% abszolút sebzés, tehát nem veszít sokat semmi resist ellen, kb az első lövés után lejön vagy alig marad bárminek pajzsa, hullra meg áhh, van hogy van még 30-40% hullja a kondának, de egyszercsak felrobban... :DD
    Ha nincs kedved célozgatni, akkor meg ott a sok beam.
    Végtelenségig kinn lehet maradni a plasma slug miatt.
    Hazresre kiváló, ott mindig tiéd az első lövés (a plasmákkal :K )
    Hátány: kis hatótáv, nem könnyű célozni a plasmával, kisebbeket esélytelen kb.

    Megjegyzés: long range beam gimballed-al kb 3 km felett nem sokat ér, mert össze vissza kalamul, tehát felesleges feljebb tuningolni, elég egy egyes szint. Bár ilyet nem használok egyik fittben sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák