Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz gentlelynx #39775 üzenetére

    Tényleg, most hogy mondod mintha feljött volna egy ilyen elfogadós ablak, azt hittem rendes felvehető küldetésre gondolsz.

    Tegnap estére átértek a hajóim a Deciatba, felszereltem az ASP-t az SRV-vel és engem is meglepett de toltam egy sikeres anyag gyűjtögetést :)
    Az indulásnál kicsit tököltem mire rájöttem hogy az alsó panelen lehet elküldeni a hajót a fejem fölül és akkor tudtam elindulni (vagy valami konfig gond is volt talán). Utána percekig próbáltam egy követ targetelni amit tisztán jelzett a scanner, de szerencsére időben feladtam és találtam más sziklákat ráragadt kristályokkal meg hasonlókkal amiket meg simán tudtam.

    Két kérdés ezzel kapcsolatban:
    - a rakteret kinyitottam az első anyagfelvételnél és az nyitva is maradt utána. Jelent ez bármilyen hátrányt? Sebességet megfelelőnek ítéltem utána is.
    - egy ilyen mineral hotspot (vagy micsoda) mellett szálltam le, meg is volt jelölve egy számmal de gondolom csak sorszámozás volt. A hotspot körül 1-2 km-es körben találtam kb 10 begyűjthető objektumot. Ezzel kifulladt a dolog és el kell repülnöm a következő helyre vagy nyugodtan menjek messzebb is tőle? Esetleg ha ma este visszalépek akkor újragenerálódnak ezek a sziklák a nyersanyagokkal? Találtam pont utolsóra egy kenet a powerplanthoz, de gondoltam ha már leszálltam bezsákmányolnék több darabot is mindenből.
    Köszi!

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák