Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz summers #33326 üzenetére

    "Ha jól tűröd a monotonitást, akkor a bázisok szkennelése is nagyon adja a MEF-eket."

    Hát épp erről van szó, én a mef(mod embedded firmware) készletemet még az engineers kezdetei időszakában gyűjtögettem össze, kizárólag küldetésekkel. Aztán amikor ez a lehetőség megszűnt, akkor a forrásaim teljesen elapadtak, mivel valamiért arra sehogy sem tudtam magam rávenni, hogy végig haknizzam az erre alkalmas bázisokat.
    Most viszont eljött a Kánaán, egy játéknapon 107 db-ot összegereblyézni a legjobban vágyott materialból, az maga volt a gyönyör. :K (persze, ahogy az előző hozzászólásomban is írtam, lehet, hogy a thargok feltűnésével a mef már nem lesz olyan fontos, mint eddig). Mindenesetre én a fölös készletet semmiképp nem dobáltam volna el a helyedben, inkább ellövöldöztem volna ilyen-olyan fejlesztésekre, még ha most nem is használtam volna azokat a fegyvereket, mert ki tudja, később mire támad gusztusa az embernek. Elvégre ezért vannak a tárolók. :K

    "Én CIF-et farmolok, szeretnék kipörgetni Palin-nál"

    Na ott viszont nekem mázlim volt. Csináltattam egy egész jót még a kezdeteknél, aztán egyszer jóval később visszamentem, és asszem úgy kb a tizedikre kipörgettem egy 41%-osat. 378 volt a csúcssebesség a Corvetten, és még dugig felszerszámozva is 360, és hihetetlenül jól manőverezhető lett. Nekem ebben asszem már nincs teendőm. :N

    Micsurin - "nem a Corvettre gondoltam.... a Federációban még mindig nem tudnak hajót gyártani.) :DDD"
    -
    ??? :F ???

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák