Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz anatron #31075 üzenetére

    "Bármikor nyomtathatok ilyet a melóban,csak a főnök meg ne tudja"
    -
    Akkor lenne számodra egy remek üzleti ajánlatom: cacasz02 kolléga és én fizetnénk neked egy méltányos összeget, és te a főnököd tudta nélkül "ki 3D nyomtatsz nekünk egy-egy ilyen Pythont, és elküldöd a címünkre. Aztán az általunk fizetett méltányos összeg + némi felárért cserébe mi nem súgunk be a főnöködnek, hogy titokban űrhajókat printelsz a vállalat költségére. És hogy ne fizessünk a bankoknak fölöslegesen annyiszor kezelési költséget, ami az ide-oda utalgatással járna, ezért mi nem is utalnánk el neked azt a bizonyos "méltányos összeget", hisz azt neked úgy is vissza kell utalnod azzal a "némi felárral" megtoldva, amit a hallgatásunkért kell fizetned, hanem egyszerűen csak elküldöd a 3D Pythonokat, és a "némi felárat"(priviben megírom a postacímem, és sz. számom) ;) ;) ;).
    Így mindenki jól jár, hisz mi megkapjuk a Pythonokat(és a "némi felárat"), te megtarthatod az állásod, a főnököd is nyugodtan hajthatja álomra a fejét, mert amiről nem tud, az ugye nem is fáj neki, ráadásul a bankköltségen is sokat megspórolunk azzal, hogy nem utalgattuk tök fölöslegesen ide-oda azt a bizonyos "méltányos összeget". :K
    Hiába, nálunk, Fedeknél mindig is fontos volt a korrekt, kulturált, gördülékeny üzletmenet, jelentkezz bátran, még rengeteg kiváló ötletem van. De most mennem kell, kormányülés lesz az Umbriguai közbeszerzésekről... :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák