Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • to.ca

    tag

    válasz pcnet #30871 üzenetére

    Hát, a mérnökölés grindelés is türelemjáték. A szerencsefaktor jelentős, kicsúszhat könnyebben egy-egy jó fejlesztés, de ha igazi pimpelt járgányt szeretnél, akkor bizony be kell spájzolni, és pörgetni, pörgetni, amíg ki nem jön a kívánt hatás. Azt hiszem, galaxis-szerte a mérnökök (jó)édesanyjai a leggyakrabban emlegetett lények, megelőzve még a thargoidokat is.

    load"elite",8,1

  • nubreed

    veterán

    válasz pcnet #30871 üzenetére

    Szerintem egyszerű, az upgrade -eknél minél kissebb legyen a negatív hatás és minél nagyobb a pozitív, lehetőleg a maximális ez utóbbinál, azt érdemes elfogadni. Persze oda kell figyelni arra, hogy ne fuss ki a hozzávalókból.

    Más: Amúgy szerintem ez messze a legbugosabb update eddig.

    Amiket eddig tapasztaltam:
    - Iszonyú ronda elmosott, elnagyolt textúrák a csillagon a rendszerbe való megérkezéskor jó néhány mp -ig és utána hiába töltődik be a nagyobb felbontású verzió, at össze vissza ugrál, nem animálódik olyan szépen mint a 2.2 -nél vayg előtte.
    -Iszonyú durva beszaggatások olykor szintén hyper ugrásból való kilépésnél, rendszerbe való megérkezéskor. Nem simán fps dropok, hanem konkrét megakadások. De ez nem mindenhol jön elő.
    -A karakterem egyszerűen eltűnik a székből hiper ugráskor, ez viszont mindig kivétel nélkül, fentebb be is tettem egy screenshotot, másnál is van ez?
    -Elcseszett hangok, a hajó AI hangja olyan mintha egy vödörből szólna.
    -Random kidob a főmenübe bárhol bármikor, connection to match making server lost üzenettel vagy valami ilyesmivel.
    -A hangok máshol is romlottak, pl a kidokkolás hang effektjei is olyan furcsák, picit az is vödörből szólna, nem annyira mint az AI hang.

    Ami pozitívum:
    -Gyorsabban töltődik be a játék és a galaxy/system map is.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák