Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz kiskuplung #30572 üzenetére

    Én is így csináltam, az egyes szinthez való cuccal eljutottam egészen 4-es szintig, 4-es szinten (a hozzá való összetevőkkel) pörgettem 3-at és ezzel elérhetővé válik az 5-ösz szint.

    (#30573) Cooper911:
    Igen, ez igaz, itt meg kell küzdeni mindenért rendesen. Általánosságban nem is panaszkodom mindig a játékra, ha nem élvezném alapvetőem, nem lenne benne 500+ órám. Tudom, hogy sokaknak ennek a többszöröse van már benne.
    Tegnap sikerült eljutnom odáig, hogy a 4 MC -m közül 3-ra Indenciary experimental effectet tettem, egyre pedig Corrosive -at és mindegyiknél ugye G5 Overcharged. Aztán elmentem egy RES -be kipróbálni a kicsikét. Istenem, ez rohadt jó, kezdem érezni most igazán, hogy megérte ez a sok grindolás. :)

    A többi fegyverem egyelőre Beam Laser, tudom sokan mondtátok a kérdésemre a full MC buildet, de most egyelőre ezt a buildet tesztelem. Beam Lasernél meg ugye az a baj, hogy lehet több damage -re fejleszteni, de a lő távolság rovására. Valaki fejlesztett Beam Lasert? Mik a tapasztalatok?

    Más:
    Ezeknél az Overcharged G5 fejlesztéseknél van egy olyan negatív hatás, hogy többet eszik a Power Distributorból a cucc. Ezt ellensúlyozza egy G5 Overcharged PP fejlesztés vagy magát a Power Distributrort is érdemes lenne Weapon Focus -ra fejleszteni? Ha ez utóbbi, gondolom ennek az a hátránya, hogy a System és Engine kevesebbet kap. Hol van a jó balansz ebben? Hogy érdemes a PD fejlesztésébe belemenni, ha egyáltalán kell ez?

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák