Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz nubreed #27619 üzenetére

    Ezekből több dolog is a tíz éves terv része, így vagy úgy kaptak már megerősítést. Persze több dolog meg olyan, amit élből Eliteél a Frontier (<-- figyelted a szóviccet?! :D ), viszont ezekkel is sokan nem értenek egyet, sokan meg igen. De kérdésemben igazából a 2.3-n belüli újításokra gondoltam, hogy pl. miket tudtok elképzelni Crew feladatnak, a mostani, illetve a feltételezhető 2.3 tartalmaival kalkulálva. Ezért emeltem ki a hackelést. Amúgy az ilyen "milyen szezonok és potenciák rejlenek a játékban" témákat discordon szoktuk tárgyalgatni, élvezetes több órás beszélgetések szoktak lenni ebből, érdemes felkukkantani ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz nubreed #27619 üzenetére

    Kicsit reagálok ha nem bánod, abszolút nem bántásból, csak a véleményen:)

    - NEM KELL FPS mód, nem értem miért van erre mindenki rágyógyulva, halál felesleges lenne, ez repkedés az űrben baromi jó fizikával, az FPS-re fordítandó energiát lehet hajókra, hud-okra, fegyverekre, modulokra fordítani többfajta SRV-re. Nézte itt valaki a Star Citizen FPS bemutatóit? Két szék között a pad alá esik a játék, mind az űrben, FPS-módban meg félelmetesen gagyi, nagyon látszik hogy semi érzékük nincs normális gunplay-t összerakni.

    - Capital ship missziók nagyon jók lennének, és nem csak pénzbeli jutalom kellene hanem lehetne hall of fame is. (alapból a hall of fame nagyon hiányzik, ha találkozol más játékossal a scan során írhatná hogy pl mennyi kalózt lőtt le, mennyi háborúban vett részt, a statisztika ott van, csak meg kell jeleníteni)

    - Atmoszférás bolygókra való leszállás, élővilág. Lásd FPS, egy civilizált bolygóra leszállás még oké, lenne pár állomás, de technikailag túl sok lenne az élővilág lefejlesztése, megintcsak hasznosabban lehetne elkölteni ezt az erőforrást.

    - Űrállomások jöhetnek és abszolút jó ötlet, hozzátenném hogy pl lehetnének háborús övezetben capital shipek ahova dokkolhatsz miután választottál oldalt.

    - Scanner-ek docking computerek szoftveres upgrade-ként lennének elérhetőek, cserébe drágább lenne egy alap hardver ami a jelerősséget fejlesztené.

    - Alien-ek, na ez tipikusan olyan téma amire kb azért van igény mert kevés a hajó és a háborúk nem alapok. Hol vannak a hódító nagyhatalmak, nincs bubi-wide konfliktus?

    Más téma: Tudom senkit nem érdekel, de úgy néz ki sikerül teljesen megborítani az általam választott rendszert (Bag 7), cca 1,5 hónap alatt az általam választott frakció 52%-on áll már és az eddigi uralkodó ami anno 50 felett volt most 25%. Háborút csináltam, dezertőröket lövök és az uralkodó frakció már security lockdown-t fontolgat. Iszonyat jó sztoriban vagyok ezáltal, annyi minden történt hogy egy b-kategóriás politikai krimi már simán kialakult:D A felszíni bázisok már a mienk, már csak valahogy a coriolist kellene megszerezni.

    És óriási hozadéka az update-nek hogy a küldetésleadáskor kiírja mi történik a támadott frakcióban.

    Megint más: Nem tudom milyen volt nerf előtt a python de egykét engineer cuccal meg az update segítségével elég jól lehet darálni. Szerintem a lézerek kicsit jobbak lettek és a belső hő hatása a pajzsra igencsak érzékelhető.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák