Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz brd #25947 üzenetére

    Nem árt... háát nekem oda is kényelmesebb egy 20% sb! :D Rám eddig max Skimmer lőtt rakétát, de azután, hogy egy T9 volt a System Defence gép én bármit eltudok hinni! :DDD :DDD

    Mondanom se kell marha nagy ellenállást tudott kifejteni, épp, hogy felszállni volt ideje! :D
    Mai CG örömén dezertáltam a Föderációtól és beálltam a Birodalmi flottába, igen megörültek az ugyan még zsenge zöld friss de Fed által remekül kiképzett majd megtérült hajtásnak, de láttak benne fantáziát, hamar Cutter kapitány leszek és riszálom a nagy valagát, elvégre a Birodalmi higtech shieldet úgy se tudja rólam senki lelőni! ;]

    Joystickot sikerült "megjavítani", volt egy a facebookos szim. topikban aminek elhullt a karja, így a sráccal pár doboz sörben megalkusztunk, én meg csak rácsavartam a sajátom, karját! :DD

    Ebbe a CG-be sem éri meg túl sok erőfeszítést tenni... amikor egy három kondás wing terpeszkedik és mindenre tűzet nyitnak szó nélkül marha jó... :((

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák