Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz BandiT85 #25077 üzenetére

    "Persze-persze, utána a Kondámat, a Cutteremet, meg a Corvettemet is fel tudom vele tuningolni..."
    -
    Na pont ez a lényeg. Ez egy hosszú folyamat lesz, megéri az erre alkalmas hajó kiépítését. Én a Pythonon kívül az Assault ship-et, a kondát, és a Corvette-t is szeretném felgyúrni. Na most ezen a négy hajón összesen 24 db SB van(a bétában tapasztaltam, hogy ez az egyik legfontosabb fejlesztés). Az ötös szinthez darabonként pl 2 db imperial shielding kell a very rare kategóriából, és 3db a refined focus crystasl-ból, ami csak simán rare. Ha ezeket megszorozzuk a 24-el, akkor már alapból is egy igen tekintélyes mennyiség adódik, de ezt még nyugodtan továbbszorozhatjuk egy "x" együtthatóval, mert ki tudja, hányadikra sikerül majd a tuning. És akkor még szóba sem hoztam az összesen 15 db MC-t, amit még a spec effect-el is megbonyolítottak. Bizony nem lesz egyszerű az ezekhez szükséges anyagokat mind összekapirgálni. Márpedig ez elsősorban küldetésekkel lehetséges, és erre pedig a multifunkciós Pythonnál jelenleg nincs jobb, gyak minden fajta mission teljesítésére alkalmas. Kellő tűzerő és pajzs, raktér, medium landing pod. De kell a 20Ly-es FSD, és kell a 400-as tempó, hogy mindig te dönthesd el, mikor háborúzol, és mikor nem. Az FSD-t nem kunszt felnyomni, a thrustereket már kicsit összetettebb, de az még úgy ahogy. Viszont a neheze csak utána jön. Ezekhez már érdemes egy alaposan átgondolt stratégiát felállítani, milyen sorrendben, melyik mérnöknél hogyan éred el az ötös szintet, és adott modul tuningból pontosan melyiket akarod. Aztán össze kell írni, ehhez milyen és mennyi material és data kell, aztán pedig jöhetnek a dolgos küldetéses hétköznapok. Először nem volt kedvem hozzá, de mióta ráéreztem az ízére, nagyon tetszik, mert összetettebb a dolog, mint elsőre látszott, tényleg át kell gondolni, mit hogyan, és akkor haladni is lehet :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák