Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Urby66 #22592 üzenetére

    Úgy látom, hogy előbb utóbb mindenkinél előjön a motiváció hiánya, hogy elővegye a játékot. Még a fanatikus rajongóknál is. Akkor egy casual -abb játékostól pláne nem várható el, hogy a végletekig fent maradjon az érdeklődése a játék iránt. :)
    Az is baj, hogy ha megnézem a játék hivatalos honlapján a trailert, az rohadt jól meg van csinálva, rögtön kialakítja az emberben a játékkal kapcsolatban a "must have" érzést. De a játék maga valósága teljesen más, főleg az eleje. Amíg mondjuk eljutsz oda, hogy legyen egy igazán ütőképes hajód, amivel bátran mehetsz durvább CZ-be, HazRes -be mondjuk, na az hosszú idő, attól is függően, hogy ki mennyire gyorsan hozza össze magának a pénzt. Szóval csak azt akarom mondani, hogy van egy nagyon éles kontraszt a trailer és a valóság között és pl emberek emiatt is csalódhatnak a játékban.
    A másik amit észrevettem, hogy sok embert hidegen hagy a Horizons, hiába vette meg. Nagyon nagy blama lenne, ha pl. a Season 3 is erre a sorsa jutna. És nem hiszem, hogy az emberekkel van a baj, én magamat is a fanatikus rajongó táborba sorolom, attól függetlenül, hogy látom a játék gyengeségeit, még imádom, és összeségében csak jó véleménnyel vagyok a játékról, mert hatalmas benne a potenciál, de az már a Frontieren múlik, hogy azt a lehető legjobban kihasználja. De amikor nem tud motiválni egy fullos játék áráért megvett DLC ha úgy tetszik, az valahol gáz és ezzel szembe kell néznie a Frontiernek, nem én vagyok az egyetlen aki ezt gondolja.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák