Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz kiskuplung #22305 üzenetére

    "De nem történt semmi. MIvel többen is ezt a módszer javasoltátok, nyilván én vagyok a hülye. De mit is csinálok rosszul?"

    Semmit, illetve azt, mint bárki más: elhiszed a Frontier többször is hangoztatott állítását, hogy a kereskedelmen kívül minden tevékenység beleszámít valamelyest a katonai rangba, és a harci jellegűek még többet is nyomnak a latban, valamint hogy a ranking tökéletesen működik, nincs benne ismert hiba. Ehhez képest a küldetéseken kívül másnak szabad szemmel is látható eredménye nincsen. :W

  • orientcx

    őstag

    válasz kiskuplung #22305 üzenetére

    Azon ne lepődjetek meg, hogy a CZ nem befolyásolja a repu-t, csak a combat rankot. Ez mindig is így volt. Hát persze hacsak nem változott azóta, utoljára tavasszal jártam CZ-ben, mert ott tudtam legkönnyebben begyűjteni az elite rankot.
    -
    A rang az más, manapság erről sok a sirám, de ez az elvarázsolt új küldetésrendszer következménye(ezekhez hozzá sem nyúltam, bugzanak másnak, előbb fogok puszta kézzel bányászkodni meddőhányón :K ). Én pont megcsíptem az utolsó időszakot, amikor még szórták a kalózvadász küldiket, mert előre hírlett, hogy jelentősen nehezedni fog a rangszerzés. Na az tényleg mókás volt, az ember fölpakolt vagy 50-et belőlük, lelőtt egy kalózt, és beleszámított mind az 50 odaszóló küldibe. Az egyik nap kb du 1/2 3-kor leültem a gép elé, mint serf, és hajnali 4-kor felálltam, mint prince. :D Az igaz, hogy a koronázáshoz kellett majd egy hét.
    -
    A repu panaszokat viszont nem értem. Mostanában alig tudok játszani, olyannyira, hogy a repum mindig visszaesik 75% friendly-re. Térülök egyet, fordulok egy másikat, néhány szaktársat kiintek a RES-bajnokságból, és máris újra allied vagyok. A múltkor elmentem egy jó kis barnacle rögbire, és lescanneltem az éppen kéznél levő rendszereket. Csak a leadott explorer anyag elég volt a kellő rokonszenvet visszagyűjteni. :K
    -
    A meritek pedig csak a földesuradnál számít jó pontnak.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák