Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz duvi #20976 üzenetére

    A téma összefoglalóval kapcsolatban egy kérdés: Nem lehet valahogy egy linkekkel ellátott tartalomjegyzéket generálni az elejére? Úgy tapasztaltam, hogy rengeteg új játékos van aki csak feltesz egy kérdést - ami persze nem baj - anélkül, hogy a keresőt használná vagy az összefoglalót átnyálazná. Meg tudom érteni a kollégákat aki kicsit ingerültek ez miatt, ugyanis rengeteg időt öltek bele, hogy anyagokat gyártsanak a kezdőknek és úgy tünik hiába.
    Más részről meg az újaknak is unalmas lehet, hogy folyton visszapattanak a nézz videót, vagy olvass összefoglalót válasszal.

    Szóval szerintem ha linkek lennének az elején akkor talán nem tántorítaná el a kezdő érdeklődőt a hosszú szöveg és rögtön az általa érdekesnek talált részhez tudna ugrani.

    Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy engem annyira érdekelt a játék, hogy még a vásárlás előtt az összes magyarul elérhető anyagot elolvastam, sőt igazából az EDHU cikkei alapján döntöttem a vásárlás mellett. Azt látom, hogy egyszerűen túl sok és túl részletes az anyag amit felhalmoztunk (ami szerintem nem baj) és ezt a kezdők nem olvassák végig.

Új hozzászólás Aktív témák