Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz betyarr #18261 üzenetére

    "gondolom a hotas mellett nem kell sokat nyúlkálni a billentyűzethez(?)
    ami még izgatja a fantáziámat,hogy a hotas megáll rendesen a "lábán"?úgy értem egy-egy brutál akcióban ha egy kicsit megrángatom,attól még stabilan az asztalon marad?vagy dől-borul és nekem kell megszoknom,hogy nem durvulok?"

    - Belépőszintnek a HostasX-et szoktuk javasolni, mivel ár/érték arányban a legjobb választás kezdőknek.
    - Ezzel már úgy ellehetsz repülés és harc közben, hogy ne kelljen a billentyűzethez nyúlni.
    - Elég stabil a talapzata, szóval az intenzív mozgatás is jól bírja.
    - Persze ha hosszútávra tervezel és van rá keret, akkor lehet komolyabb versenyzőt is választanai ( X52 Pro, X55...)

    [ Szerkesztve ]

  • Denzo

    tag

    válasz betyarr #18261 üzenetére

    Amennyiben Te is Thrustmaster t.flight hotas x-et rendeltél azt tudom mondani, hogy nem árt rögzíteni. Főleg a botnál tapasztaltam azt, hogy hajlamos előre billenni még úgy is, hogy szinte a minimumra tekertem a kar ellenállását. Nem szörnyen rossz, de engem kissé zavar. Megyek is a barkácsboltba és veszek öntapadós tépőzárat, megpróbálom azzal rögzíteni, mert nem szeretném fixen az asztalhoz "szögezni". Nem tudom, hogy beválik-e majd. Sokan használnak a fórumozók közül ilyet, várjuk az ötleteket, tapasztalatokat, hogy Ti mi módon oldottátok meg.

  • brd

    nagyúr

    válasz betyarr #18261 üzenetére

    Én a Descent 1-et még billentyűzettel játszottam végig (egér sem volt, azaz a célzás is digitális módon valósult meg), egy 486-os, vagy talán már P1-es gépen, az ED ahhoz képest egyszerű. :) Hotas mellett harc közben egyáltalán nem kell a billentyűzethez nyúlni, bár nekem az 5 axis kevés volt, ezért ráapplikáltam 1 analog joybuttont, így a vertikális thurster is analóg lett, ezért felszabadult 2 gomb (és van még 2 analóg irány, amit nem tudom még, mire lesz jó, de sima gombként is használhatom, csak akkor a joy-t kezelő board programjához megint hozzá kell nyúljak, hogy nagy legyen a deadzone), ezenkívül én használok fejkövetést is, így a 2 oldalsó, ill. a Horizonsban majd ha jól látom az alsó panelhez sem kell + gombot használjak. Nekem nincs vele gondom, stabilan áll. A Hotas alatt én a T-Flight Hotas X-et értem amúgy, te is? Mert ha nem, akkor nyilván attól függ, hány gomb található rajta.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák