Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #13644 üzenetére

    "Majd, ha netán az ilyen hangyafasznyi kényelmi apróságokra is fordítanak energiát, akkor esetleg kapnak tőlem pénzt előre."
    Én is sok minden miatt neheztelek rájuk, de ha bojkottálom őket, csak magamat szívatom meg(magamat meg inkább az aszteroidamezőkön szoktam szívatni) :)
    -
    "Az újrakezdésem egyik kellemes hozománya ezek szerint, hogy a Serf rangoddal, most birodalmibb vagy, mint én"
    Remélem, tisztelettudóan meg is fogsz süvegelni, ha összefutunk, mert én már fő vizesblokk takarító vagyok ám!(a kagylókat nem én takarítom, hozzám már csak a piszoárok tartoznak) Hiába, no, sok időbe telt, de csak megcsináltam a szerencsém! :K :K :K
    -
    Bibgr0 - "miért nem 2 lifetime pass-t vettél? Úgy is az lesz a vége"
    Mert állítólag karácsonykor hatos kartonokban fogják árulni, és akkor csak 119 fontra jön majd ki darabja(kb ilyenek az ED "kedvezményes" ajánlatai) :(((
    -
    VitoSagi - "Azért erre a finom összeesküvés elméletre elmulasztottál érdemben reagálni, úgyhogy személy szerint osztom Baphomet kolléga felvetését, miszerint van némi közöd a dologhoz" (a császár elhalálozásához)
    Igazán sértő ez a gyanúsítgatás! Pusztán azért, mert láttak kisettenkedni a császár szobájából véres késsel, füstölgő lézerpisztollyal, és egy üres ciános fiolával a kezemben?(no meg egy nevemre kiállított, Zachary Hudson által aláírt szolid kis egymilliárdos csekkel) Ennyi már elég is, hogy elinduljon ez az aljas pletyka? Ráadásul közismert vagyok a birodalom, és pazar szépségű hajója iránti feltétlen rajongásomról. Hiába, kiveszett a bizalom az emberekből. (a francba, már megint lebuktam, pedig direkt ezért vettem azt a rusnya hajót, hogy feltűnés nélkül beosonhassak vele az udvarba. Hiába, ez a Clipper még erre sem jó. De ha most valaki azt mondja, hogy azért nem alkalmas settenkedésre, mert feltűnően szép, azt szintén meglátogatom, mint a császárt a fent említett kellékekkel a kezemben) :U
    -
    totila - "Akkor te is kiköltekeztél rendesen, nekem is több hónapi söradagom ment rá az ED-re"
    Nekem is el kellett adnom néhány fölös holmit(végül is az orvosok szerint az ember egy vesével is elvan, és a szomszéd lélegeztetőgépét is indokolatlan luxusnak éreztem) :)
    Egy rövid mejegyzés a végére: az off kapcsolót ne felejtsd el használni, az ilyesmire itt vagyok én(elég csapás vagyok ennek a szerencsétlen fórumnak egymagam is) :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák