Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    Kicsit elegem lett ebből a redvás CG-ből és a RES-sel szarakodással. Látom mekkora összegeket lőttök össze, nekem jönnek Soloban a puruttya SW-k, Adderek, nagyjából 5-10eCr bounty/db. Próbáltam trükközni, aztán sok ki-be logolás után végre jön egy Clipper az meg nekem durrant a harc hevében izomból és hull rögtön 5%... Sebaj, megléptem, repair és vissza. Itt megint semmi jó ideig, akkor menjünk hát Openbe. Ott már biztatóbb a helyzet, de hiába lövöm ki a hajókat nem írja jóvá a bountyt... a harmadik után már k**va ideges voltam ezért nem meglepő módon el is találtam egy keresztbe elrepülő nem wanted Vulture-t is. Nyilván az egész rendszer engem lőtt rögtön a párszázas vérdíjam miatt, hiszen egy 100000 Cr-es Anaconda senkinek sem kell, inkább az én Viperem. :O :O :O :W :W :W

    Komolyan, 2 napi erőlködéssel eddig 1 milliót sikerült beváltanom és marhára elment a kedvem az egésztől. Ennyire nem lehetek béna, Munfaylban 1 óra alatt meg van ennyi. Itt meg vagy a "lapok" jönnek szarul, vagy valami egyéb. Többet mászkálok már a RES-ek között és logolok össze-vissza, mint amennyit lövészettel töltök. :F

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák