Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát ilyen RES partit még nem éltem, aki számít, mind itt volt Egy high intensity CZ nem ilyen zsúfolt, mint ez volt. Látott már valaki RES-nél egymás mellett egyszerre 3 Clippert? Nem wingben, csak úgy. A képen látható termés szinte pillanatok alatt jött össze(a Fedes fele, és az Allied egy része régebbi, de akkor is)
    A komolyabb meccs nem is a RES-nél zajlott, hanem hogy elrángassanak a gép elől(ez utóbbinál sajnos nem én nyertem) ha néha jött is egy hullámvölgy, és boostoltam kifelé a RES-ből, mire ugorhattam volna, már jött is a következő kuncsaft És akkor "na még ezt elkapom" felkiáltással visszafordultam. Vérző szívvel hagytam el a helyszínt, pedig még mindig volt 35-40 ágyúgolóbisom. Azóta is az ottfelejtett kondák, és Clipperek miatt zokogok... :O :O :O
    Nem lepne meg, ha ilyen se lenne többet. De azzal együtt nem állok rosszul
    -

    -

    u.i.: esetleg ez info az álláshoz, hogy még az utolsó 7.5 milla beváltása nélkül is a top 5%-ban voltam
    Viszont azt meg tudja valaki mondani, hogy mi az a vastag csík ott jobboldalt, ami szépen kúszik felfelé?

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák