Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz 4580693 #33965 üzenetére

    :) Én is szeretettel használom azt. Júl. eleje óta megvan és még mindig jól bírja, napi 3-5 órás játékidővel.

    Állítólag, ezzel a reddit féle útmutatóval, pontosabban a "Joystick Curves" programmal még pontosabbá lehet tenni a Joyt.
    Ma délelőtt történt egy pillanatnyi áramszünet, pont az ED-zés közben... amikor újra beléptem, meglepve láttam a hajó elkezdte az orrát lefelé húzni, a Joystick középállásában (a pitch inverted módban van)... :Y És a megoldás keresése közben találtam erre az útmutatóra, egyébként a legjobb megoldás a hotas ki/be dugása gépből vagy letiltása/újraengedélyezése az eszközkezelővel.
    Amúgy azért olykor hajlamos a hajó így is lehúzni az orrát a menet közben, de egy ha picit megmozdítom a kart és akkor újra egyenesen megtartja magát.
    Valaki próbálta, tud valamit mondani a fent linkelt útmutatóról, vagy magáról a programról?

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák