Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz 42861 #33666 üzenetére

    Köszi! :) Tulajdonképpen már nagyon elsajátítottam a Neutron csillagos túltöltést. A lényeg az, hogy ha CSAK a kék fénycsóva VÉGÉRE/SZÉLÉRE mész egyből a beugrás és álló helyzetű scannelés után, lassú sebességgel és aztán a rángatózás miatt oda-vissza mozgatod a joystick-ot. Amikor már megjelenik az "FSD Overcharged" akkor azonnal gáz és kifelé mész, közben megnyomod a következő rendszer gombot. és elindítod az fsd-t és elindul. Profit! ;)

    Ami az Abyss-t illeti, én majd a Sagittarianus A*-ból indulok BP-re és ahogy nézem a képet, kb. úgy van. Másrészt utánanéztem és elvileg találtam egy doksit, ami mutatja (ha tényleg úgy láttam) hogy BP körüli csillagok milyen messze vannak. és a legnagyobb csak cirka 34 Ly, ha minden igaz és cirka 54 Ly-re képes a hajóm. :)
    Link: [link]

    Megpróbáltam a yt videók nézését és úgy tűnt hogy engem kicsit zavar (hol figyelmem, ide vagy oda tereljen)...
    Na de majd megpróbálom azt hogy csak yt-os zenéket indítok el pici ablakban. (a képek miatt)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák