Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Necc #15467 üzenetére

    Az 1.4 ótahogy egy pár órát már eltöltöttem a kedvenc HARES-emben, és én is komoly változásokat látok az AL-ban. Bizonyos vonatkozásban minden npc gyak komplett idióta(úgy közlekednek az aszteroidák között, mintha a fiatalkori énem tartotta volna nekik az oktatást - ha valamelyiknek csak egyet is sikerül kocc nélkül kikerülnie, azt külön meg szoktam tapsolni. Mit mondjak, eddig nem kopott el a tenyerem), másrészt viszont némelyikük kifejezetten kellemetlen ellenfél lett(bár ehhez meg az is hozzátartozik, hogy jelenleg próbálom elsajátítani a fix fegyverek legalább alapfokú használatát, és emiatt minden sokkal nehézkesebben megy)
    Amit az asztik között művelnek, az tényleg ijesztő, néha kifejezetten azért kell drukkolni, hogy azok a rohadt kavicsok nekem is hagyjanak valamit a drága kalóz urakból. Viszont nem szívesen, de be kell valljam, hogy a Clipper sokat fejlődött. Persze a nagyobb tűzerejű, G-s fegyverekkel szerelt Pythonommal, vagy konámmal ez bőven kevés lenne a túléléshez, viszont az Assault ship fix lézereivel(és a fa kezeimmel) meg kell küzdeni. De kifejezetten ügyes az npc Assault ship, és bizony a Dropship is. Viszont az FDL egy vicc. én nem tudom, ezek pacifisták, vagy mi, de szó szerint(és tényleg nem túlzok!!!) eddig egy, azaz egy db(!) lövést nem adtak le rám. csak idétlenül repkednek ide-oda. Viszont kifejezetten jól fizetnek(a Jóisten tartsa meg a szokásukat). Nagyon rosszul teljesít még a Gunship, igazi csemege. Hiába a komoly tűzerő, eddig még egyszer sem tudtak rám fordulni. És bizony szomorúan tapasztalom, hogy a szívem drága csücsökje, a Python is csak sírdogálni tud egy npc kezében
    Ami izgalmassá teszi a vadászatot, azok a wingek. Bizony az Assault ship fix lézereivel 2x meggondolom, hogy beléjük kössek-e
    Ami meg kellemessé teszi, az pedig hogy senkit nem érdekel, hogy wanted vagyok(persze megint voltam akkora kretén, hogy kilőttem egy clean szakit - 4 nap bünti, de itt senki nem ellenőrzi, hogy tényleg a sarokban állok-e) :)
    -És a végére egy igazi sütiség, ez pont a kedvenc HARES-embe szól, ahová amúgy is mennék, tehát a Mikulás hozta nekem ezt a megbízást :K :K :K :K :K
    -

    -
    pakriksz - látom, a jókedved mit sem változott április óta ;]
    (mellesleg egy Asp-al csak ki kell tudni kerülni egy Dropship-et) :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák