Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz tknof1871 #76743 üzenetére

    Megérkezett az ASTROLUX BL-06, máshol BL06. Még csak a lakásban próbálgattam.

    A 2 darab USB portot (Standard-A vagy Type A; Type-C) védő gumi fedél hamar le fog szakadni. Ez kiderült a videóból.
    Van Gorilla Tape-em. Gondoltam, ez a default megoldás. Ez fogja a lámpához rögzíteni. Kvázi mint egy zsanér, úgy fog a ragasztószalag funkcionálni. Tévedtem. A Gorilla Tape nem tapad a gumira. Ez eddig mindenre tapadt amire felragasztottam.
    A ragasztószalagból akartam egy fület is készíteni a gumi fedőre, amivel felnyitom ha tölteni kell a lámpát.
    Ezen a gumi fedőn gyárilag egy 1,5 mm hosszú kiálló "fülecske" van amivel elvileg ki lehetne húzni. Az alakja egy körszelet, a vastagsága állandó, 1 mm a teljes 1,5 mm hosszon. Két újjal megfogni lehetetlen. Akinek van elég hosszú körme az képes bevezeti a gumi alá és felnyitni.

    Az USB portok fedele az nagyon nem jó design. Valami puhább anyagból faragok egy "műkörmöt", amivel felnyitom ha kell.
    De a fedél elvesztésének magas a kockázata, mert vezetékes kormánykapcsolóval szeretném használni. Valamit rá kell ragasztani a fedélre és a lámpa testére, ami biztosan összeköti őket.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák