Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    Rendeltem egy ilyen 3W-osnak írt elemlámpát kíváncsiságból (meg volt itthon AA-s akkum feleslegesen, legalább bele tudom rakni valamibe). Láttam róla pár képet meg rövid leírást, ott egész használhatónak tűnt. Jó lett volna hátizsákba vésztartaléknak, kicsi meg könnyű is.
    Nem egészen hozta azt, amit elvártam. A kicsi meg a könnyű stimmel, a többi nemigen. Elég nagy lehet a szórás köztük, mert amiről láttam képet, annak egészen meleg fehér fénye volt, erősségre is hozta, amit elvárnék tőle. Az enyémnek lilás fénye van, olyan 10-12000K lehet a LED színhőmérséklete. Na már ez használhatatlanná teszi, de ráadásul a fényereje is kevésnek tűnik. Minőségre amúgy elfogadható, szilikonzsír után egész jó rajta a menet, a kapcsolót biztos, ami biztos alapon már most befújtam kontaktsprayvel. Sokat nem vesztettem, mert alig több mint 300 Ft volt, de legalább lett egy ultramagas színhőmérsékletű lámpám :) . Haverom rendelt 3-at másik eladótól, ő talált olcsóbban, így csak 220 Ft/db lett. Kíváncsi vagyok, hogy neki milyenek lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák