Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Morrowind nagy kedvenc volt, párszáz órát eltölthettem vele, de sosem vittem végig. Azóta folyton elő-előjön, hogy egyszer már végre rendesen be kéne járni, annyi felfedeznivaló maradt még, s végig is kéne vinni. De mindahányszor el is vette a kedvem az ósdi harc-, skill- és menürendszer.
    Röviden közben belenéztem egy-két Morrowindet javítani, modernizálni szándékozó projektbe, de még ha a grafika minimálisan jobb is lett (szvsz nem sokkal), ezekhez sajnos nem nyúltak hozzá.

    Megláttam ezt a Skywindet pár hete gamepodtól függetlenül és megint megjött a kedvem. A téli szabira úgyis terveztem már végre nekikezdeni a Skyrimnek, gondoltam akkor előbb ezzel indítok. Aztán láttam, hogy még eléggé béta :(
    Az oldalon viszont ott van a Morroblivion is, s azt írják rá, hogy gyakorlatilag már az alapjáték fő- és mellék-küldetései mind készek, játszható. Így hát belevetettem megint magam az Obli sűrűjébe, de ez csak még bonyolultabb lett azóta :B
    Nézem a Morroblivion leírást, Katt "Maximum Oblivion" tesztjét (igaz a " - Minimum PC" most remélem nem köt, i5-750, 10 GB RAM és mai friss szerzemény egy 7870), meg itt az összefoglaló hsz-t. Mennyire relevánsak ezek még? Mi lenne egy olyan minimális mennyiségű modpakk, amivel a lehető legjobb eredményt lehet elérni? Better cities, illumination within rémlik régről, hogy használtam, meg valami arc-javító. QTP persze alap. Most is kb. ennyi érdekelne: normálisabb arcok és testek, kicsivel szebb táj és városok.

    Ja és még amivel a karaktereimnél rengeteg időt elsz..órakoztam, és általában mégse voltam elégedett az eredménnyel: arcok? :DDD UESPwiki egy FaceGen nevű progit emleget. Van még valahol jó arc-gyűjtemény (mondjuk egy 0. perci mentés formájában)?
    Köszi!

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    válasz katt777 #11949 üzenetére

    Engem még mindig nem ereszt, még megannyi év után se... :B Zenéje még mindig előkerül playlisteken, helyszínek, hangok beugranak...

    Az utolsó oldalt pedig visszaolvastam :B , látom ez eggyel előrébb volt. Nem lep meg amúgy, amilyen extrém beállítások is vannak benne. Legutoljára még 4850-nel XP-n játszottam Oblival, sokat turistáskodtam a tájat csodálva, már akkor se volt csúnya (na jó, arcokat leszámítva, azok olyan karikaturisztikusak voltak mindig is). Az ini-javítások alap, sőt, már akkor is kellett, amikor 9600 Pro-val játszottam (igen, jól tetszett olvasni, a Radeon fajta, amelyiken asszem 256 MB DDR2 RAM volt, s egy AthlonXP hajtotta :DDD Oldblivion mod kellett, hogy azon is fusson. Nem ma volt :DDD)

    Majd akkor megpróbálom a UESPwikiről kibogarászni, hogy mely modokat érdemes. Jó tudni, hogy az összeakadozás para még annyi év után is megvan... pont ezért szeretném a feltett modok számát minimalizálni, ezért érdekelne, hogy mi az a legkevesebb számú és egymással jól futó mod, amikkel arcokon, tájképeken, városokon (és azok hangulatán) és textúra-minőségen javítani lehet.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    válasz katt777 #11951 üzenetére

    Oké, körbenézek.

    Btw a honlapodon csak a legelső lap tartalma jelenik meg (legalábbis Chrome-mal), tehát a legöregebb link is 2013 januári, s az ennél újabbak között már nincs Oblival foglalkozó... van esetleg dirket linked?

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák