Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #6391 üzenetére

    Én meg ráveszem a gépfejlesztésre, mi? :F Akkor ezek a képek mik? :N Látom, a "vízfejlesztés" nálad is szépen működik! :C De mintja nálad is valami nV kékséget látnék. :U Vagy csak a fényerő van magasan? Esetleg NE mod hiánya? :U Látom, a levélárnyék felbontását nem tetted fel (ill. szám szerint le). :(

    Ogrének fogorvost! ;] (Mindig elhullajtják.)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Bendőke

    tag

    válasz hoffman_ #6391 üzenetére

    Láttam, Te azért sokat vagy fent :) Engem nem lenne nehéz rávenni gépújításra, ha lenne pénzem. Mivel nincs, így lehetetlen :( Tavaly is elutazgattam az összeset, és valószínűleg az idén is el fogom. Legalábbis esélyes. Áprilisban megyünk a barátnőmmel Norvégiába, az már eddig elvitt egy százast, pedig még ki sem tettem az országból a lábam. Ja, meg igazából nem is játszanom kellene, hanem a doktori disszertációmat írni :B

    Akkor vágjunk a közepébe: Láttam, hogy a múltkor skoomát kerestetek. Az minek kellett? Valami küldetéshez? Mert ha igen, akkor én nem találkoztam azzal a küldetéssel. (Vagy ha igen, olyan régen, hogy nem emlékszem. Mondjuk ez nem lehetetlen, mert tavaly áprilisban tönkrement a gépem, és nem volt sem időm, sem türelmem megcsinálni. Most télen az egyik munkahelyi gépbe betettem egy 7900 GTO-t, és azon játszom, mikor már senki nincs itt :D)

    Abeeels: Látom, a TDU-n is fent vagy. Nekem is figyel egy otthon a fiókban, még dobozban, talán egyszer, ha lesz gépem, felrakom, akkor majd gurulhatunk egyet-kettőt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák