Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #6173 üzenetére

    Lehet, hogy OS-t kéne újratekepítened. A 4850 nem lehet ennyire lassú a te prociddal. 20%-kal lassabb a 4870-nél, ergo az én 30-45FPS-emmel szemben 24-36 FPS-t kéne kapnod fullon egy kihajtott VGA-val. Még ha 10% kihajtatlansággal számolok is, 21-29 FPS-t kéne tudnia a rendszerednek, néhol akadással (amikor nálam 1x-1x lepottyan 25FPS-re), amit minimális grafikai butítással be kéne tudnod hozni.

    De megpróbálhatod először az ini fájlt kitörölni, és onnan kezdve állítani a dolgokat, hátha abban modoltál valamit rosszul. SR gyorsításait betetted? Ill. nézted anélkül?

    Volt nekem BC-m 3870-nel is (fák és víz nem, de ugrids=9 igen), meg a többi mod, igaz, akkor csak képekhez toltam föl AA-t, AF-t maxra.

    4870 tényleg sokba kerül ma (bár árgép még hozta a múlt héten 53k alatt a Sapphire-t), sajnos október óta minden hardvercsere drága. de ha a rohadó forintra most még ÁFÁ-t is emelnek... :U Örülök, hogy ha nagy nehezen is, de kinyögtem ezt a konfigot, és reménykedem a tendenciában, hogy már nem fog megjelenni élvezetes játék a jövőben.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák