Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #4893 üzenetére

    Nem értem, hova keresgetsz ennyit, megvan a tökéletes játék, tökéletes grafikával :D Épp ennek a topicját gyarapítja a hsz-m.
    Természetesen megértem a 3/10-et, sőt erre én sem adnék jobbat. Pláne ha TESIV-el hasonlítjuk össze ;]

    De csak magadat kínzod :P

    Ha pedig méltó ellenfelet keresel kedvenc játékunknak, ajánlom figyelmedbe a Fehér Farkast. Piszkos egy jó játék ez a Witcher, te. Annyira, hogy még ezt is megveszem... Ami pedig elég durva nálam :DDD Természetesen nem jön egyedül, CD-galaxisból tervezem beszerezni, TES IV: Oblivionnal karöltve. És akkor ki is fújt azon játékok listája, amit érdemesnek tartok a megvételre, mind ár, mind érték, mind játszhatóság és időtartam alapján. Erre eddig a TDU, és (amint összejön a biznisz) az Oblivion, valamint a Witcher volt képes...

    Igaz, a CoD:WatW is a listán van, de csak azért mert haverokkal LAN koop-ban akarjuk tolni, és ahhoz kell az eredeti gáma. Mondjuk ezt nem tervezem megvenni, inkább csak várom a jézuskát ;] Ha meg nem jön, akkor tojok rá, nem lesz meg origiben :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák