Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #2030 üzenetére

    Ha jól tom akkor úgy van hogy amikor blockolsz akkor is fejlődik az armor skilled. Az uolyannak számít mintha megütnének. Csakhát ugye sokkal kevesebb a blokkolás mintha megütnének jó sokan sokszor. Szal én csak azt tudom ajánlani hogy járj el trainerhez. Elég csak az egyik armortípust kifejleszteni. Ízlés kérdése sztem hogy meiket választod. Ha a szakmai véleményemre vagy kiváncsi akkor a Heavy armor jobban megéri, amennyiben sok a strenghte a karidnak(ergo harcos típus) (ezt a súj miatt mondom, mert sokáig igencsak nagy hátránya tud lenni) Én csak akkor ajánlom a Light armort ha kizárólag(!) futkosol, íjazol vagy lősz, mert akkor általában kicsi a strenghted, ergo sok helyedet elfoglalja, plusz még lassít is. De sztem kevesen játszanak teljes mértékben ilyen stílusban. Még ha 50%ban igy játszol akkor is inkább a Heavy, mert sokkal több armort nyújt. Egyedül Master szintű Light armornál a két legmagasabb kategória az ami egyenlő a Heavy armor azonos kategóriájú variánsával armor ratingben. De ez ugye lvl100-on van amit nem éppen könnyű megszerezni, főleg ha nem pwtrainelsz akkor ez a szint gyakorlítilag csak úgy érhető el ha folyamatosan ligth armorban feszítesz, de mint ezt írtam fentebb nem éri meg. Persze van fenti eszmefuttatásal szemben egy másik megközelítés is: mégpedig hogy magasan le***rod az ilyesmi érdekek profi vizsgálatát, és csak a hangulatodra bízod a választás. Így ha jobban tetszik a Light armor akkor azt veszed fel, ha a Heavy akkor azt, ha meg a sima ruha akkor pedig amazt. Én speciel már egyáltalán nem törődök az ilyesféle profi kivitelezésekre, teljesen a hangulatomtól függ hogy mit veszek fel.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #2030 üzenetére

    Ha esetleg pwtrainre adod a fejed, akkor elmondom hogy ez esetben mi a legprofibb kivitelezése. keresel egy daggeres banditát(vagy kettőt), és átváltasz handtohandra. Beállsz egy sarokba(ez nem muszáj) és blockolsz. Ugynis a H2H block kicsi h2h szinten nem csinál recoil-t(visszalökést) ergo úgy fognak téged csapdosni mintha nem is blockolnál(ehez novice h2h szint kell maximum ha jól emlékszem, de remélhetőleg ezt nem sokan fejlesztik)
    Ettől rendkívül gyorsan fog nőni egyszerre(!) a block ÉS a heavy/light armorod. Nem fársztó dolog amúgy, csak figyelj oda hogy nehogy meghalj. Ha jól csinálod akkor pikk pakk felfejlődsz magas szintre.

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák