Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz SystemRoot #2032 üzenetére

    Kösz a tippet. Akkor majd keresek "tanarat". Csak honnan tudjam, hogy tőrös? Vagy ha nem az, vágjam le, és keressek mást? Közben meg majd gyógyítom magam. Armor képzést kitől/honnan? Mintha vmelyik harcos céhben lenne, de már nem tudom, mert pusztítás-képzésre járok. Az sz.ik rá fejlődni, hiába pusztítok. Fel akarom nyomni 75-re a megfelelő varázslatokhoz, átváltoztatás-illúziót meg 100-ra, persze gyógyítást sem ártana legalább 50-re.
    Egyébként vannak jó nehéz (Ko9 és az az extra, amit írtam, csak most nem jut eszembe a neve) + könnyű páncéljaim (az adamantium és az arénás), lopakodó/íjász (A DB szóvivőtől :DD ) és varázsruhám is. egyébiránt szeretek messziről lesiíjazni, karddal kaszabolni, közben pedig buzgón varázsolni is. Szóval kombó-fazon vagyok. :D Páncélok ráadásul csökkentik a varázserőt.
    Majd küldök képeket jelen karakterállásomról, csak egyelőre roppant lefoglalnak a HD3870 game-tesztjei. Ha érdekel, majd nézd meg a tesztoldalamon. Egyelőre javítás alatt áll, mert először CnQ-val teszteltem :W, aztán meg 3GHz-en felejtettem a procit :W :W . Persze lehet, hogy majd ezen is csinálok teszteket, de egyelőre a többi.
    Mondjuk nagy felbontású 3DMark tesztben megnézheted, mit tudott a VGA, procilimit a valahol 4GHz fölöttről (mert default beállításokon még senki nem találta meg - 3,6-3,7 GHz között még +300/+250 SM2/HDR pont van 100 MHz-enként) leszállt 3,3GHz-re.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák