Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kiskornel #11531 üzenetére

    Gyakorlatilag is létrehozza újra. Mondjuk, ha valaki úgy megberhelte, ahogy én szoktam, akkor nem kis macera újra belőni. :))
    Nem elegendő, amit írtál, még ha konfigon az Appdata\Localba dugott beállításokat érted is. Még az OBB könyvtár elmentése sem OK, exportálni kell a BS fájlt is.
    Én telepítés közben soxor mentek mindent, magát a játék könyvtárát is, ami főleg a fordítás telepítése előtt ajánlott, mert az kapásból szétcseszi a BS-t.
    Szerintem a gyorsutazás is. ;)

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz kiskornel #11531 üzenetére

    mielőtt moddol valaki felejtse el a magyarosítást mert sok baj okozója. Igen, ujrakreálja az ini-t a motor beépített (hardcoded) beállításaival, de nem arra amit gyárilag feltesz vanillában. Resetelni persze jó.
    Ha kikapcsolja a grafmodokat, azzal lehet több kárt okoz mint hasznot. Egy QTP OMODot vagy Allnaturalt menetközben kiszedni elég necces. A leírt problem low level hibának tünik nem beállításinak. Az is lehet hogy rosszul volt feltéve, vagy nem (nem jól) patchelve, nem ismerjük a load ordert sem.
    Én fognám az egészet ujratenném magyar nélkül a szokásos SI+0416 setuppal, aztán szórakozzon vele a halál az:D
    OBGE-nél a deaktiválás megint necces. Ha fut a support plugin, akkor azt (csak azt) kikapcs, ujra vissztölt és ment egyet. Ezután lehet eltávolítani az obgev2.dll-t az OBSE-ből. Liquid waternél meg skandallum csak ugy kikapcsolni. Én amondó vagyok tetessük vele ujra az Oblit:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák