Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Trina12 #11529 üzenetére

    HDR probléma lehet, erre van egy nVidia "black screen" fix (mondjuk nem sűrűn közlöd az adatlapodon a konfigodat), de nálam HD3000-en is előjött (igaz, ott éppen szürke volt minden, nem kék, viszont minden más ugyanúgy megvolt, mint nálad). Esetleg megpróbálhatod HDR-t kikapcs, ha tovább tudsz menni, akkor újabb mentés, és HDR vissza.

    Ha vaktában v. gyors utazással el tudsz jutni valahova, ahol helyszínt vált a játék, az még segíthet (pl. városba/házba/stb be).

    A szakadozás valószínűleg azért fordult elő, mert valami összeakadt a programban, ha olyankor mentesz, az mehet a kukába. Ha a fenti módszer nem jó, töltsd be egy régebbi mentést.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • kiskornel

    addikt

    válasz Trina12 #11529 üzenetére

    Azt hiszem nekem az egyik mod okozta a problémát. Az OBGE anno. Én visszatöltöttem a modolás előtti játékot, mert el volt mentve.

    Egy pár tipp:
    - ha fent van az OBGE, egyelőre tiltsd le.
    - ha használsz OBSE-t, akkor a legfrissebbre frissítsd.
    - Ha van régebbi mentésed próbáld visszatölteni, ha ott is kék, akkor a grafikai cuccok okzhatják.
    - Az összes grafikával kapcsolatos modot kapcsold ki.
    - félve mondom, hogy az oblivion ini fájlját (C:\Users\usernév\Documents\My Games\Oblivion\Oblivion.ini) nevezd át másra (hogy vissza tudd azért nevezni eredetire), és indíts rá. Elvileg újra létre hozza (de ez csak elmélet) :F

    Skyrim és Obliból okkulva: mielőtt moddol valaki, mindig mentse el a játék + config + save könyvtárakat... később csak vissza kell másolni, és voala. Asszem 2.-ra sikerült a magyarítás feltétele.

    Valakinek még 5let a grafika "resetelésére" ?

    Szerk: a HDR kikapcs jó 5let.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Új hozzászólás Aktív témák