Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz MasterMind #11460 üzenetére

    Sajna ma már elég hackelős egy ultimate Obliviont összerakni, már rég nem a felrakod-és-játszol kategória mint gyári állapotban, és ezt még tetézi az is hogy a komolyabb bővítéseket fejlesztik még ma is, így egy-egy modul vagy hozzávaló felrakásához megintcsak ini buzera meg próbálgatás kell.

    Amit láttál, az az OBGE műve. Ez nem közönséges mod, teljesen máshogy működik, elég mélyrenyúlós graf hack. Ha jól rakod össze akkor teljesen használható játszásra is, természetesen a géperőnek minimum 30%-áért cserébe, de néha többet is elzabál. Én azt javaslom hogy először jöjjél bele az alapokba, modok használata, invalidálás, stbstb. Ha ezek már mennek akkor toljadneki:D

    A BS-el nem kell foglalkozni, megérteni sem kell hacsak nem modot fejlesztesz (de még azoknak sem tiszta sokszor:D). A kézzel beállítgatós bohóckodás már a múlt, mióta kiforrott a BOSS. Heti 1, illetve minden mod felrakás/eltávolítás után egy BOSS futtatás és sosem lesz vele gond.

    meg még annyit tennék hozzá, ha valamit nem értesz, kísérletezés helyett célszerűbb kérdezni, főleg ha OBGE-t is akarsz.

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

  • katt777

    félisten

    válasz MasterMind #11460 üzenetére

    Én is Radeon-on kezdtem (HD3870, HD4870), csak később váltottam minőségi VGA-ra. Az ini modolásnál tök mindegy, milyen VGA-d van (mármint magára a modolásra értve :DDD ), és a legtöbb extrát ezzel lehet kihozni akár az alapjátékból is. Ha a honlapomon megnézted a Fullgraf-os videót, azon (is) látni, milyen rengeteg szépséget lehet előcsalni a motorból, és be lehet állítani mindent úgy, hogy ne menet közben teleportálódjanak elő a semmiből a táj elemi meg egyebek. Persze, ez olykor már megakasztotta az 560-at és a 2500K-t is. QTP megint ég és Föld, de mind arra, mind a hasonlókra elmondható, hogy amilyen szépek, olyan haszontalanok is, mivel a legtöbb modot az eredeti grafikához készítették. A readme-kben általában olvasható is, hogy nem eredeti grafikával garantáltak a bugok "strange things WILL happen".
    Az OBGE tényleg állat, de tartok tőle, hogy azzal megint nem megy a legtöbb mod.

    Varlaisaran: Bár csak grafika lenne szarabb a Skyrimben! Annyira bugzik, amennyire nem tudom, Oblivion képes volt-e valaha, én ugyanis csak véglegessel és UOP-ekkel toltam. Az a gáz, hogy ma már MINDEN játékprogramot használhatatlanul, adnak ki nyilván nem véletlenül. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák