Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz HaaS #11393 üzenetére

    Volt egy ilyen tervem, ilyen lett volna az Adabala I. Nenalata mélyén lett volna az átjáró,egy ayleid "időgép", ami visszavitt volna az ő korukba, nagyjából a WGT bukása előtti időkbe, ahonnét komoly csetepaté árán lehetett volna visszakerülni a jelenbe, a player részt vállalt volna az Alessia oldalán harcoló WGT ellenes ayleidek szövetségeseként a WGT megbuktatásában. A koncepció egy leklónozott 2. Tamriel lett volna, ami az ayleid érának megfelelően teljesen át lett volna építve. Meg is volt a prototípus: Leyawiin egy kis koszos porfészek volt, a többi városnak nyoma sincs, minden ayleid város ragyogott, plusz voltak felépítve olyanok is amik a jelenkorra eltűntek, készültek az ayleid npck, át volt rendezve a terep, a domborzat jó része, stbstb, egyszóval egész jól nézett már ki. A baj az volt hogy a klónozással jöttek a quest személyek/itemek, object scriptek egy része, ami összekavarta az egész main questet, és ezt akkorra vettem észre, amikor már 70%ban kész volt Tamriel2. Nem tudtam helyreállítani, mert ezek törlésével az egész szétfagyott, meghalt, igy mérgemben ledurrantottam az egészet a francba. Utána született meg a jelenlegi koncepció, mondjuk ez is egyfajta időutazás de sajnos nem az amit szerettem volna. Ellenben van egy ilyen mod ami kísértetiesen hasonlít az én ötletemhez (azóta sem tudom hogy ez a véletlen műve-e), ez a KoTN Revelation. Érdekes, de elkapkodták a régi Cyrodot benne.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák