Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz pecze #10580 üzenetére

    A Skyrimnek adj időt, amíg befejezik egyszer. :DDD DLC-k, javítások, meg minden, aminek benne kellene lennie egy kész programban, csak egyrészt bármit ki lehet adni hibásan, másrészt meg miért adnának ki teljes játékot, ha néhány, nyilvánvalóan jó előre kihagyott részét újra meg lehet fizettetni a birka vásárlókkal.

    Mwindnek 5-ödször is nekiálltam, de egyelőre jegelve van. Én nem szeretem azt a fajta "klasszikus" (értsd: lqrt) RPG beállítást, hogy amíg "gyenge" vagyok, 1-2 patkány is végez velem, és hiába vágom őket karddal, nem sérülnek, mert a program úgy számol, hogy nem tudom eltalálni őket. :(( Forgotten Realms progik voltak ilyenek: elindultam, és mire körülnéztem, jött valaki, hogy megöl, és meg is tette, én meg semmit nem tudtam tenni ellene. :Y

    Varlaisaran: Hol volt ilyen? Amúgy én kimondottan imádtam a SSam-eket, egészen eddig a hiperszar 3. részig, amely játékmenetben és grafikában is nagyon tré, ezt már csak ilyen "na, nyomjunk ki egy nagyon SSam játékot" filozófia vezette.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák