Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Bendőke #10003 üzenetére

    Zárásul: Nyugodtan feszegesd a kérdést, de előtte kérdezz meg ügyvédet, aztán, ha nem adnak fizut kp, meg még ki is rúgnak, perelheted őket 1000-rel kártérítésért. Csak legyen miből megélned addig. ;) Ennyit az állampolgár jogainak védelméről. Fogyasztó vagy, azaz rabszolga (azt teszed, amit mások akarnak), ez a lényeg. Utoljára szabad az "átkosban" voltam. :(((

    Az egyház, a vallás nem más, mint a legundorítóbb szélhámosság (főleg, hogy 1 bővített mondatban megcáfoltam bármiféle isten létezését már megboldogult ifjúkoromban). Honnan veszed, hogy nem vagy köteles fizetni az egyháznak? :F A te adódból (is) kapják a horribilis támogatást az ingyenélésükhöz! :Y (Nem a felajánlható 1%-ra gondolok.) Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen át lehet verni valakit ebben a topicban. :((( 1X próbáld meg nem befizetni az adódat... :P

    hoffman_: Fenét! Akkor vagy a leggyorsabb, ha reflexből csinálsz mindent, mert nem kell megjárnia az információnak a hosszú utat a kéz és az agy között (lásd még: harcművészetek). H begyakorolsz egy elcseszett irányítást, utána újra meg kell tanulni a normális játékokat használni. Haverom ugyanígy volt, amikor NFS6-hoz átszokott a motorháztető nézetre, aztán minden más játékban folyton-folyvást falnak ment, mert belső nézetben, ugye, nem a kocsi középvonalához kell leprogramozni az útvonalat, ezért is hanyagolják ezt az igénytelenebb játékokban. Amúgy a külső nézet véleményem szerint nem más, mint durva cheat. :P (Leszámítva Lara popsiját és cicijeit. :DDD :B )

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák