Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    senior tag

    válasz AsakuraDave #11404 üzenetére

    Én szerettem/szeretem Crumbling Farum Azulát, szerintem jó hely! :K

    Maliketh pedig jó boss! (Elsőre szopó lesz vszg., de rá lehet érezni viszonylag gyorsan. Mondjuk P2-ben tud úgy cikázni időnként, hogy azt talán még a kamera sem bírja normálisan lekövetni, de közel sem olyan vészes boss, mint amennyire ijesztőnek fog tűnni esetleg az első néhány nekifutásnál.)

    Majd Placiduxasot se hagyd ki! (Nézzél leírást, ha magadtól nem találnád meg!)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz AsakuraDave #11404 üzenetére

    Nah fukk me man :DDD Maliketh 2nd phase röviden és tömören: első ugrása elől dodge --> jön a második ütés ugye egyből amit át lehet ugrani, így --> jump heavy attack --> Maliketh overhead csapás ezt elég könnyű side steppel kivédeni, így --> jump heavy attack --> Maliketh staggered --> Crit attack --> Maliketh crit támadásból feltápászkodik, ez alatt egy Lion's Claw és egy sima meele swing és meghalt csóri :( A phase1 meg nevetségesen könnyű amúgy, szerintem a kápolnába sokkal erősebb volt, ott konkrétan mint egy megvadult nyuszi ugrált össze vissza közben csapkodott és dobált minden szart, itt meg olyan lassú mintha nem is ugyanaz a lény lenne. Ez a hely tuti nem lvl120-as, 90-100 inkább, hogy tényleg nehéz, kihívás is legyen.
    Ajj.....most nem tudom, hogy újra töltsem e a mentésem és megpróbáljam e megölni "rendesen". :W :W :W
    Amúgy küzdöttem vele pár próbát, de ez tuti sok idő lenne mire clean kill lenne, hát a kamera az valami borzalmas, readásul mikor a levegőben lövöldözik rám ott a becsapódó lézere olyan füst effektet generál mögöttem és persze az pont benne van a kamerába, és nem látom a bosst tőle :DDD Nem brutál nehéz amúgy, csak ez is tipikus találd ki most mit csinál mert nem látsz lófaszt se a kamera miatt :((

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák