Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz AsakuraDave #11404 üzenetére

    Nah fukk me man :DDD Maliketh 2nd phase röviden és tömören: első ugrása elől dodge --> jön a második ütés ugye egyből amit át lehet ugrani, így --> jump heavy attack --> Maliketh overhead csapás ezt elég könnyű side steppel kivédeni, így --> jump heavy attack --> Maliketh staggered --> Crit attack --> Maliketh crit támadásból feltápászkodik, ez alatt egy Lion's Claw és egy sima meele swing és meghalt csóri :( A phase1 meg nevetségesen könnyű amúgy, szerintem a kápolnába sokkal erősebb volt, ott konkrétan mint egy megvadult nyuszi ugrált össze vissza közben csapkodott és dobált minden szart, itt meg olyan lassú mintha nem is ugyanaz a lény lenne. Ez a hely tuti nem lvl120-as, 90-100 inkább, hogy tényleg nehéz, kihívás is legyen.
    Ajj.....most nem tudom, hogy újra töltsem e a mentésem és megpróbáljam e megölni "rendesen". :W :W :W
    Amúgy küzdöttem vele pár próbát, de ez tuti sok idő lenne mire clean kill lenne, hát a kamera az valami borzalmas, readásul mikor a levegőben lövöldözik rám ott a becsapódó lézere olyan füst effektet generál mögöttem és persze az pont benne van a kamerába, és nem látom a bosst tőle :DDD Nem brutál nehéz amúgy, csak ez is tipikus találd ki most mit csinál mert nem látsz lófaszt se a kamera miatt :((

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák