Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz siposz #4867 üzenetére

    A longhorn amúgy jobb és az nekem durva mákkal esett ki úgy, hogy nem is farmoltam, csak szimplán így néztem, hogy hoppá hát ez meglett. Legalább le tudtam azt is tesztelni az előző végigjátszás legvégén, tényleg jópofa, meg durva a stagger amit tol.

    Phoen|x Az nem gond ha kevesebb, végülis az a cél, hogy minél erősebb legyen a karakter. A kései pályákon mint a haligtree, azura, ashen capital, így is azért kellemes volt a kihívás, inkább a bossokkal volt baj. Mimiccel nagyon könnyűek, anélkül meg biztos em próbálom meg, elmebeteg sebzésük és movesetjük van. Igazából a mimicet bele sem kellett volna tenniük a játékba, hülyeség. Ennek úgy kéne kinéznie, hogy a normális summonok közül kellene a játékosnak rájönnie adott boss ellen melyikük hasznos vagy kevésbé hasznos, egyfajta utility-ként kezelve, mint egy elementál sebzést, hogy vagy jó adott boss ellen a játékstílusa és eszközei révén vagy nem annyira. Ezt a mindenek felett álló, űber ultimate egyértelműen legjobb mimicet egyszerűen kivenném a játékból. Soha nem jó az ha van egy adott eszköz, fegyver, build akármi egy játékban ami egyértelműen mindenek felett áll, nem jó mehanika.

Új hozzászólás Aktív témák