Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    Ma sikerült a végére érni a játéknak és ennyire még egy játék végét sem vártam igazából. Szerintem nagyon jó játék a maga nemében az Elden Ring, rengeteg lehetőség van benne karakter építésre, a művészi része pedig kifogástalan. Viszont nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele, de én már marhára untam a végét, szerintem indokolatlanul nagy a térkép és ugyan a tesztek azt hangoztatták, hogy az Elden Ring elkerülte az open world játékok unalmát, szerintem ez nagyon félrecsúszott állítás lett. A probléma szerintem azzal van, hogy kis idő múlva már minden kisebb/közepesebb boss ismétlődik, de nem csak egyszer, kétszer, hanem nagyon sokszor és amikor megölöm a 10. Loretta boss-t is Malenia előtt például, akkor már eléggé alább hagy a lelkesedésem. Pont emiatt szerintem a játék újra játszhatósága is igen kérdéses, persze biztos lesznek mazochisták, akik végig nyomják 10x, de ha valaha is újra játszom a játékot, akkor egy varázsló karaktert csinálnék, azután pedig körül-belül örökre elásnám jó mélyre a lemezt.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák