Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    válasz sasa311 #919 üzenetére

    Hali!! DPD-ről ennyit

    Panasz

    Külföldről (Ausztriából) egy terméket rendeltem, (2006.03.06) a rendelés ellenértékét banki úton előre rendeztem 640EUR értékben (2006.03.07)! A gépet a feladó feladta a DPD-n keresztül, (2006.03.08) mely határidőre (Általános Üzletszabályzatból idézve: A DPD vállalja csomagoknak a Magyar Köztársaság területén belüli kiszállítást és a címzett részére történő kiszolgálást a feladást követő munkanap 14 óráig.) nem érkezett meg hozzám.

    - Mivel semmilyen tájékoztatást nem kaptam a feladást követő 6. munkanap elteltével ezért a csomagért érdeklődni kezdtem. Többszöri hívásomra se kaptam érdemi tájékoztatást, majd utolsó hívásom alkalmával közölték, hogy a csomag Budapestre érkezés után eltűnt, valószínűleg ellopták.

    - Majd az ügyfélszolgálatra mentem, hogy szóban panaszt tegyek. Az ügyfélszolgálaton a hölgyek semmi segítőkészséget nem mutattak, és semmiféle információval nem tudtak szolgálni, semmiféle hajlandóságot nem mutattak, hogy feljelentést tegyenek a raktárukban történő lopások miatt, mert állításuk szerint több is volt. Ezenkívül az ügyben semmilyen nemű intézkedést nem hajlandóak eszközölni, (nem hajlandóak kapcsolatba lépni a megbízóval mert állítólagosan nem tudnak semmilyen információt az elérhetőségéről, ugyan a szerződést vele kötötték, ennek felelősségét rám akarják hárítani.) Ezek után közölték, hogy a kártérítést sem az én javamra, hanem a megbízójuk részére fogják állni.

    - Ezután átmentem a cég helyi raktárépületébe ahol éppen a csomagokat pakolták ki, és teljes nyugalommal be tudtam sétálni az „őrzött” raktárépületbe, mire az én kérésemre valaki a segítségemre jött. Miután elmondtam neki a panaszomat, kérésemre megmutatta a csomag átvételi papírját mely 2006.03.09-ére volt kiállítva.

    Mikor bementem a raktárba PESTEN a nagy ''RAKTÁRBA'' nem hittem a szememnek éppen kipakoltak egy tranzitot fel kellett volna vennem videóra.. úgy se foglalkozott ott senki semmivel kb 2 méterre volt a tranzit a rakodószalagtól úgy repkedtek a csomagok az asztalra mintha gumikacsa lett volna bennük egy logitech goboz véletlenül túlment a szalagon kutyát nem érdekelt mi van benne fel se vette be se vételezte odaesett ott marad!
    Szánalmas az egész cég!! A szemközti raktárba azt mondták soha nem őrzik a raktárat akárki bemehet!

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák